Spread the love

 

Zapraszamy do kontaktu

Biuro Tłumaczeń +48 577 888 311

Nasze biuro tłumaczeń cieszy się zainteresowaniem nowych Klientów, co powoduje, że linia jest często zajęta. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczeń z języka angielskiego dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu z nami. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy szybszy i wygodniejszy sposób kontaktu – prosimy o wypełnienie formularza i określenie, jakich tłumaczeń Państwo potrzebują. Pracownik Biura Tłumaczeń Proconsensus odpowie najszybciej, jak to będzie możliwe. Numer telefonu będzie użyty tylko podczas kontaktu, a później trwale usunięty z bazy danych.

 

 

 

Biuro Tłumaczeń Proconsensus
ul. Klonowa 2
05-152 Kazuń Bielany

info@proconsensustranslations.com

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Pracownicy naszego biura tłumaczeń z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące tłumaczeń z języka angielskiego, a także z innych języków obcych, oraz profesjonalnie doradzą w kwestii zakresu tłumaczenia. W zależności od tłumaczonych dokumentów, zapropononujemy tłumaczenie z korektą, tłumaczenie z weryfikacją, tłumaczenie z obróbką graficzną lub inną usługę tłumaczeniową dopasowaną do przeznaczenia i grona odbiorców docelowych tekstu. Wszystkie oferty i wyceny na tłumaczenia możemy sporządzić w formie pisemnej. Nie są one zobowiązujące dla naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń w razie jakichkolwiek pytań w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego!

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
  })(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‘create’, ‘UA-65770814-2’, ‘auto’);
  ga(‘send’, ‘pageview’);</script>

Spread the love